ANT, BARCELONA Rohová sedačka 270×221 cm

Zlevněný kousek ANT, BARCELONA Rohová sedačka od skvělé a známé značky ANT pořídíte v naší nabídce za skvělou cenu! Aktuálně v akci za 21 400 Kč.
ANT
Ověřit dostupnost »
Značka: ANT
21 400

Popis produktu

Rozkládací funkce, úložný prostor, pohodlí, kvalitní výplň, tvar i design. Jestli jsou tohle výběrová kritéria pro vaše sedací touhy, jste tady správně.

Velká rohová sedačka Barcelona však nabízí ještě více. Díky své variabilitě je možné si ji nechat vyrobit v barvách a látkách dle svých vlastních představ. Více informací o této službě najdete ZDE. Čalouněná záda vám umožní ji umístit i do středu místnosti.

Barcelona je vyplněná kvalitní PUR pěnou T 30, která má výborný odpor proti stlačení, vysokou tvarovou stálost a je dobře prodyšná. Pružina typu faliste zajišťuje pružnost a zároveň podporuje funkci pěny. Nožky soupravy jsou dřevěné.
Ve slevě tento produkt ANT, BARCELONA Rohová sedačka 270×221 cm můžete najít právě nyní tady na stránkách umístěný v kategorii sedací soupravy. Najděte si unikátní produkty ze zmíněné sekce ve slevě. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky více produktů od dodavatele ANT. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce ANT pro své zákazníky dodává špičkové produkty .