stylovy-nabytek-adamec.cz

ANT, ELEONORA rozkládací pohovka s úložným prostorem, 217×100 cm

Designový produkt ANT, ELEONORA rozkládací pohovka s úložným prostorem, 217x100 od společnosti s výborným jménem ANT jednoduše můžete najít u nás ve výhodné akci. Nyní pořídíte za super cenu 16 100 Kč.
ANT
Ověřit dostupnost »
Značka: ANT
16 100
Popis produktu

Zamilujte se na první posed! Elegantní pohovka Eleonora vám dopřeje zaslouženého odpočinku – ať už se rozhodnete se na ni pouze usadit nebo využít její rozkládací funkce. Na každodenní spaní ji však nedoporučujeme. Pohovka má v záloze také úložný prostor, do kterého uschováte všechny lůžkoviny a věci, které nepotřebujete mít na očích.

Eleonora je vyplněná kvalitní PUR pěnou T 30, která má výborný odpor proti stlačení a vysokou tvarovou stálost. Pružina typu bonell zvyšuje komfort a podporuje funkci pěny. Její součástí jsou i dekorační polštářky. Nabízí možnost měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vašeho obýváku.

Zadní stranu má čalouněnou, díky čemuž ji můžete umístit do rohu i středu místnosti.

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů.Tento kvalitní produkt ANT, ELEONORA rozkládací pohovka s úložným prostorem, 217×100 cm máte možnost koupit rovněž tu na stránkách ve známé rubrice pohovky! Nyní můžete získat kvalitní kousky ze zmíněné sekce za super peníze! V očích zákazníků populární značka ANT dlouhodobě dodává vynikající výrobky.! A tady je důkaz.