stylovy-nabytek-adamec.cz

ANT, HELENA rozkládací rohová sedačka s úložným prostorem, 236×171 cm

Unikátní a oblíbený produkt ANT, HELENA rozkládací rohová od skvělého výrobce ANT můžete sehnat v naší internetové nabídce ve slevě! Za bezkonkureční cenu 16 300 Kč.
ANT
Ověřit dostupnost »
Značka: ANT
16 300
Popis produktu

V jednoduchosti je krása!

Sedačka Helena je přesným vyobrazením tohoto přísloví. Jednoduchý a čistý design ocení každý a perfektně zapadne do jakékoliv místnosti. Rovněž je velice praktická. Samozřejmostí je úložný prostor, ale i rozklad, díky kterému získate spací plochu o velikosti 190×123 cm

Vyplněna je kvalitní polyuretanovou pěnou, která se řadí mezi středně tuhé pěny se zvýšenou pružností. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny. Sedačka má samozřejmě úložný prostor a je rozkládací. Systém rozkládání je typu „DELFÍN“ – matrace je vysune ze spodní části sedačky za úchytku. Po vysunutí se zvedá tažením do výše sedací části. 

Sedací soupravu lze zakoupit v předvolené látce nebo si můžete vybrat vlastní druh a barvu látky dle svých preferencí.

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů.Tento kvalitní kousek je k sehnání zrovna tu na našem webu v populární rubrice sedací soupravy. Nyní můžete získat ostatní kusy z této známé rubriky za báječnou cenu!