stylovy-nabytek-adamec.cz

ANT, HUGO rozkládací rohová sedačka s úložným prostorem, 220×145 cm

Velmi oblíbený kousek ANT, HUGO rozkládací rohová sedačka s úložným prostorem, 220x145 od značky s tradicí a dobrou pověstí ANT můžete koupit aktuálně na našich stránkách výhodně. V současnosti za 17 000 Kč.
ANT
Ověřit dostupnost »
Značka: ANT
17 000
Popis produktu

Hledáte něco výjimečného? Takovou tu sedací soupravu, která vás bude lákat z posazení už dálky. Designová rohová sedačka Hugo by mohla vaše tužby naplnit.

Sedací souprava Hugo je vyplněná PUR pěnou T 30, která je známá i pod názvem líná nebo paměťová pěna. Výplně z této pěny pružně reagují na váhu a roložení těla a díky pomalému vracení se do původního stavu netlačí. Řadí se mezi kvalitnější pěnové výplně. Obsahuje bonellovou pružinou, která zajišťuje trvanlivost posedu, prodyšnost a dlouholetou výdrž.

Zadní stranu má čalouněnou, díky čemuž ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Sedačka má samozřejmě úložný prostor a je rozkládací.

Strana sedačky je univerzální – to znamená, že roh se dá namotnovat na levou i pravou stranu.  

Sedací soupravu lze zakoupit v předvolených látkách nebo si můžete vybrat vlastní druh a barvu látky dle svých preferencí.

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů. Zlevněný kousek máte možnost sehnat ještě tady a teď na našich stránkách v sekci sedací soupravy! Podívejte se na parádní produkty z této známé sekce ve výhodné akci. Výrobce ANT vám představuje vysoce kvalitní sortiment. za extra cenu. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. To však není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! U nás v nabídce totiž najdete další skvělé kousky od výrobce ANT. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.