stylovy-nabytek-adamec.cz

ANT, JUDITA rozkládací rohová sedačka s úložným prostorem v skandinávském stylu, 221×162 cm

Velmi prodávaný produkt ANT, JUDITA rozkládací rohová sedačka s úložným prostorem od značky s dlouholetou tradicí ANT je k dostání tady za super peníze! Výhodně za skvělou cenu 17 000 Kč.
ANT
Ověřit dostupnost »
Značka: ANT
17 000
Popis produktu

Rozkládací funkce, úložný prostor, pohodlí, kvalitní výplň, tvar i design. Jestli jsou tohle výběrová kritéria pro vaše sedací touhy, jste tady správně.

Rohová sedačka Judita v skandinávském stylu však nabízí ještě více. Díky své variabilitě je možné si ji nechat vyrobit v barvách a látkách dle svých vlastních představ. Čalouněná záda vám umožní ji umístit i do středu místnosti. 

Judita je vyplněná PUR pěnou, která se řadí mezi středně tuhé výplně se zvýšenou pružností. Vlnitá pružina faliste zajišťuje prodyšnost a lepší tvarovou elasticitu – měkkost posedu.

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů.
Velmi oblíbený výrobek ANT, JUDITA rozkládací rohová sedačka s úložným prostorem máte možnost sehnat již dnes na našich stránkách v rubrice sedací soupravy! Nyní si můžete pořídit parádní produkty z této sekce v akci! Významný výrobce ANT vám nabízí top produkty . Tím ale naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. U nás totiž najdete další skvělé zboží značky ANT. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.