stylovy-nabytek-adamec.cz

ANT, LILIANA rozkládací pohovka s úložným prostorem, 203×105 cm

Akční výrobek ANT, LILIANA rozkládací pohovka s úložným od dodavatele s dlouholetou historií ANT jde nakoupit u nás teď skutečně výhodně. Nyní nakoupíte za 17 300 Kč.
ANT
Ověřit dostupnost »
Značka: ANT
17 300
Popis produktu

Zamilujte se na první posed! Elegantní pohovka Liliana vám dopřeje zaslouženého odpočinku – ať už se rozhodnete se na ni pouze usadit nebo využít její rozkládací funkce. Na každodenní spaní ji však nedoporučujeme. Pohovka má v záloze také úložný prostor, do kterého uschováte všechny lůžkoviny a věci, které nepotřebujete mít na očích.

Liliana je vyplněná kvalitní PUR pěnou T 30, která má výborný odpor proti stlačení a vysokou tvarovou stálost. Pružina typu bonell zvyšuje komfort a podporuje funkci pěny. Její součástí jsou i dekorační polštářky. Nabízí možnost měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vašeho obýváku.

Zadní stranu má čalouněnou, díky čemuž ji můžete umístit do rohu i středu místnosti.

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů. Unikátní kousek ANT, LILIANA rozkládací pohovka s máte možnost získat rovnou tady na webu ve známé rubrice pohovky. Nyní si můžete vybrat ještě podobné kousky ve zmíněné rubrice za internetové ceny. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od výrobce ANT. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka ANT dlouhodobě nabízí vysoce kvalitní výrobky !