stylovy-nabytek-adamec.cz

ANT, MILA rozkládací pohovka s úložným prostorem ve skandinávském stylu, 91×216 cm

Oblíbený a kvalitní kus ANT, MILA rozkládací pohovka originál od značky ANT jednoduše můžete získat tady teď za nejnižší cenu. Výhodně teď u nás za 12 200 Kč.
ANT
Ověřit dostupnost »
Značka: ANT
12 200
Popis produktu

Hledáte malou rozkládací pohovku s úložným prostorem v moderním skandinávském stylu? Všechny tyhle kritéria splňuje pohovka MILA.

MILA je vyplněná základní molitanovou PUR pěnou T30 a pružinami bonell, které patří ke kvalitnějším pružinovým systémům. Jsou řádově spojeny spirálovým drátem, čímž je tvořeno jádro. Při sezení na sedačce tak reaguje téměř celá plocha, neboť se váha přenese postupně na všechny pružin. Jsou velmi pevné a prodyšné.

LÁTKY

Kronos je plyšová tkanina, jemná a měkká na dotek. Nemá tendenci žmolkovatět. V testu odolnosti Martindale 50 000 cyklů. Složením se jedná o 100% polyester.

Malmo je pletená látka známá svou pevností. Nemá tendenci žmolkovatět. V testu odolnosti Martindale 55 000 cyklů. Složením se jedná také o 100% polyester.Tento akční a ve slevě produkt jde koupit již dnes na webu umístěný v kategorii sedací soupravy. Nyní si můžete vybrat ještě podobné zboží z této populární rubriky ve výhodné akci! To ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás další kousky od dodavatele ANT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.