stylovy-nabytek-adamec.cz

ANT, NAOMI 2 Rohová sedačka 289×224 cm

Oblíbený a kvalitní produkt ANT, NAOMI 2 Rohová sedačka 289x224 od výrobce s dobrým jménem ANT snadno můžete najít zde nyní téměř zdarma! V akci za 25 000 Kč.
ANT
Ověřit dostupnost »
Značka: ANT
25 000
Popis produktu

Moderní sedací souprava vás nadchne jak pro svoji praktickou stránku, tak i pohodlí, které poskytuje. Je rozkládací a disponuje štedrým úložným prostorem. Je vyrobená z kvalitní PUR pěny T 30, která pružně reaguje na teplotu těla a rovnoměrně jej podepírá na celé ploše. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny.

Kombinace materiálů je velmi atraktivní a její barevná provedení hrají prim jak pro fanoušky sofistikované elegance, tak pro milovníky jednoduchý stylů. Nožky sedací soupravy jsou dřevěné. Sedačka nabízí možnost měnit verzi strany a také vybrat si druh a barvu látky dle svých představ.
Povedený kus ANT, NAOMI 2 Rohová sedačka 289×224 cm máte možnost nakoupit teď tu na našich stránkách ve známé rubrice sedací soupravy! Pořiďte si ještě další produkty ve zmiňované sekci na pár kliknutí! Máme toho více, u nás najdete více kvalitních produktů značky ANT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.