stylovy-nabytek-adamec.cz

ANT, NAOMI sedačka ve tvaru U 360x224x178cm

Tento designový výrobek ANT, NAOMI sedačka ve tvaru od výrobce ANT snadno získáte právě zde až neuvěřitelně levně. Momentálně k dispozici za 30 800 Kč.
ANT
Ověřit dostupnost »
Značka: ANT
30 800
Popis produktu

Konečně pořádná sedačka do U, která udělá i ze čtyř holých stěn zajímavou místnost. Nadchne jak pro svoji praktickou stránku, tak i pohodlí, které poskytuje. Je rozkládací a disponuje štedrým úložným prostorem.

Její konstrukci tvoří masivní borovicové dřevo v kombinaci s dřevotřískou. Vyplněná je PUR pěnou T 30, která je známá i pod názvem líná nebo paměťová pěna. Výplně z této pěny pružně reagují na váhu a roložení těla a díky pomalému vracení se do původního stavu netlačí. Řadí se mezi kvalitnější pěnové výplně. Pružina typu faliste zvyšuje komfort sezení a celkově podporuje funkci pěny.

Sedačka nabízí možnost měnit verzi strany a také vybrat si druh a barvu látky dle svých představ. Nožky sedací soupravy jsou dřevěné. Kvalitní a velmi žádaný kus je k dostání právě zde tady na našich stránkách zařazený v kategorii sedací soupravy. Nyní pořídíte parádní zboží ve zmíněné rubrice za zcela nejnižší cenu! U zákazníků oblíbený výrobce ANT dlouhodobě vyrábí špičkový sortiment za dobré ceny. A tady je důkaz!