stylovy-nabytek-adamec.cz

ANT, NEPTUNE rohová sedací souprava, 236×145 cm

Kvalitní a levný produkt ANT, NEPTUNE rohová sedací souprava, 236x145 od výrobce se zárukou kvality ANT snadno získáte u nás právě extra se slevou! K sehnání zrovna v akci za 16 200 Kč.
ANT
Ověřit dostupnost »
Značka: ANT
16 200
Popis produktu

Hledáte univerzální, snadno kombinovatelnou sedačku, která bude zároveň dělat parádu všemi směry? Gratulujeme, právě jste ji našli!

Seznamte se s touhle praktickou kráskou, ve které se budete cítit tak pohodlně a příjemně, že z ní nebudete chtít vstát. Design malé moderní sedací soupravy Neptune úspěšně spojuje žádoucí minimalismus, důraz na detail a nadčasový design. Je samozřejmě rozkládací (197×170 cm) s úložným prostorem.

Neptune nabízí možnost měnit druh a barvu látky dle svých vlastních preferencí. Více informací najdete ZDE. Tento kvalitní produkt ANT, NEPTUNE rohová sedací souprava, 236×145 cm máte možnost pořídit lehce na stránkách zařazený v kategorii sedací soupravy. Nyní si můžete pořídit oblíbené kousky z této kategorie ve výhodné akci! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete více produktů od dodavatele ANT. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce ANT poskytuje prvotřídní zboží.. A tady je důkaz!