stylovy-nabytek-adamec.cz

ANT, TARANTO rozkládací rohová sedačka s úložným prostorem, 274×203 cm

Tento unikátní produkt ANT, TARANTO rozkládací rohová sedačka s od značky ANT jde pořídit u nás nyní téměř zdarma. Ve skvělé akci za 24 200 Kč.
ANT
Ověřit dostupnost »
Značka: ANT
24 200
Popis produktu

Hledáte něco výjimečného? Takovou tu sedací soupravu, která vás bude lákat z posazení už dálky. Rohová sedačka Taranto by mohla vaše tužby naplnit.

Sedací souprava Taranto je vyplněná kvalitní polyuretanovou pěnou, která se řadí mezi středně tuhé pěny se zvýšenou pružností. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny. Zadní stranu má čalouněnou, díky čemuž ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Sedačka má samozřejmě úložný prostor a je rozkládací. Disponuje navíc funkcí polohovatelných záhlavníků a jednoho polohovatelného opěradla, které si můžete uzpůsobit k maximálnímu pohodlí. 

Sedací soupravu lze zakoupit v předvolených látkách nebo si můžete vybrat vlastní druh a barvu látky dle svých preferencí.

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů. Tento designový produkt lze získat zrovna tady na našem webu v populární rubrice sedací soupravy. Podívejte se na další produkty z naší rubriky za nejlepší ceny.