stylovy-nabytek-adamec.cz

ANT, TISA rozkládací rohová sedačka s úložným prostorem, 225×144 cm

Levný výrobek ANT, TISA rozkládací rohová s osvědčenou značkou ANT najdete zde teď opravdu výhodně! Teď za akční cenu 17 000 Kč.
ANT
Ověřit dostupnost »
Značka: ANT
17 000
Popis produktu

Rozkládací funkce, úložný prostor, pohodlí, kvalitní výplň, tvar i design. Jestli jsou tohle výběrová kritéria pro vaše sedací touhy, jste tady správně.

Rohová sedačka Tisa však nabízí ještě více. Díky své variabilitě je možné si ji nechat vyrobit v barvách a látkách dle svých vlastních představ. Čalouněná záda vám umožní ji umístit i do středu místnosti. 

Tisa je vyplněná základní molitanovou PUR pěnou a pružinami bonell, které patří ke kvalitnějším pružinovým systémům. Jsou řádově spojeny spirálovým drátem, čímž je tvořeno jádro. Při sezení na sedačce tak reaguje téměř celá plocha, neboť se váha přenese postupně na všechny pružin. Jsou velmi pevné a prodyšné.

Strana sedačky je univerzální – to znamená, že roh se dá namotnovat na levou i pravou stranu.

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů. Tento kvalitní a levný produkt je k získání taky tady u nás v sekci sedací soupravy! Nyní si můžete koupit skvělé kousky z této známé sekce za extra cenu! To ale není vše, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás také další kvalitní kousky od výrobce ANT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.