stylovy-nabytek-adamec.cz

ANT, TONY rozkládací rohová sedačka s úložným prostorem, 236×171 cm

Nejprodávanější výrobek ANT, TONY rozkládací rohová sedačka od populární značky ANT lze koupit zde teď právě téměř zdarma! V současnosti za 16 300 Kč.
ANT
Ověřit dostupnost »
Značka: ANT
16 300
Popis produktu

Jednoduchá sedačka, jednoduchý život.

Sedací souprava Tony byla stvořena pro život plný harmonie a čistoty. Její design ocení každý, kdo má rád eleganci bez zbytečné opuletnosti.

Vyplněna je kvalitní polyuretanovou pěnou, která se řadí mezi středně tuhé pěny se zvýšenou pružností. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny. Sedačka má samozřejmě úložný prostor a je rozkládací. Systém rozkládání je typu „DELFÍN“ – matrace je vysune ze spodní části sedačky za úchytku. Po vysunutí se zvedá tažením do výše sedací části. 

Sedací soupravu lze zakoupit v předvolené látce nebo si můžete vybrat vlastní druh a barvu látky dle svých preferencí.

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů. Tento exkluzivní produkt ANT, TONY rozkládací rohová sedačka s úložným prostorem, 236×171 cm lze sehnat bezprostředně tady u nás ve známé rubrice sedací soupravy. Vyhledejte si parádní kusy z této kategorie za super cenu. To ale ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce najdete další zboží značky ANT. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.