stylovy-nabytek-adamec.cz

ANT, VANDA rozkládací rohová sedačka s úložným prostorem, 277×203 cm

Tento neodolatelný produkt ANT, VANDA rozkládací rohová sedačka s od naší známé značky ANT snadno můžete pořídit v naší internetové nabídce v akci! Ceny od 23 000 Kč.
ANT
Ověřit dostupnost »
Značka: ANT
23 000
Popis produktu

Hledáte něco výjimečného? Takovou tu sedací soupravu, která vás bude lákat z posazení už dálky. Designová rohová sedačka Vanda by mohla vaše tužby naplnit.

Sedací souprava Vanda je vyplněná kvalitní polyuretanovou pěnou, která se řadí mezi středně tuhé pěny se zvýšenou pružností. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny. Zadní stranu má čalouněnou, díky čemuž ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Sedačka má samozřejmě úložný prostor a je rozkládací. Disponuje navíc funkcí polohovatelných záhlavníků, které si můžete uzpůsobit k maximálnímu pohodlí. 

Sedací soupravu lze zakoupit v předvolených látkách nebo si můžete vybrat vlastní druh a barvu látky dle svých preferencí.

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů. Tento nejprodávanější výrobek máte možnost sehnat nyní tady u nás v populární sekci sedací soupravy. Připravili jsme parádní výrobky ze zmíněné sekce ve slevě!