stylovy-nabytek-adamec.cz

BNX, DORIAN rohová sedačka, 254×168 cm

Velmi oblíbený kousek BNX, DORIAN rohová sedačka, od oblíbené značky se zárukou kvality BNX máte možnost koupit aktuálně ve slevě. V akci za 33 400 Kč.
BNX
Ověřit dostupnost »
Značka: BNX
33 400
Popis produktu

Srdce chce styl, ale hlava pohodlí? Obojí můžete kombinovat díky rohové sedací soupravě Dorian!

Sedací souprava vám bude k dispozici ve dne v noci. Je totiž rozkládací a nabízí možnost velmi komfortního spánku. Disponuje taky úložným prostorem pro věci, které nechcete mít na očích.

Konstrukci sedačky Dorian tvoří převážně masivní dřevo v kombinaci s dřevotřískou. Vyplněná je vysoce elastickou pěnou s měrnou hmotností 30 – 35 kg/m3. Vyznačuje se zvýšeným odporem vůči stlačení a pocitově je spíš středně tuhého charakteru. Výplň tvoří také pružiny typu faliste.

Souprava Dorian nabízí na výběr stranu rohové části a možnost měnit druh a barvu látky dle vlastních představ.Povedený produkt BNX, DORIAN rohová sedačka, 254×168 cm je k dispozici rovněž na našich stránkách umístěný v kategorii sedací soupravy. Nyní najdete ještě ostatní výrobky z této kategorie v akci. Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! U nás najdete další vybrané produkty značky BNX. Výběr toho nejlepšího najdete níže. U zákazníků oblíbená značka BNX vám představuje velmi kvalitní výrobky.!