stylovy-nabytek-adamec.cz

BNX, PIERRO Rohová sedačka 285x237cm

Tento velmi žádaný produkt BNX, PIERRO Rohová sedačka od předního výrobce BNX máte možnost dostat již dnes za výhodné peníze. Akční ceny od 46 400 Kč.
BNX
Ověřit dostupnost »
Značka: BNX
46 400
Popis produktu

Až s rohovou sedací soupravou Pierro se můžete začít radovat z krásného a pohodlného bydlení!

Je nejen velmi elegantní, ale navíc také praktická. Je samozřejmě rozkládací a má úložný prostor na vše, co nepotřebujete mít po ruce. Pro ještě větší pohodlí nabízí možnost polohovatelných záhlavníků. Vyberte si i vlastní druh a barvu látky tak, aby zapadla i do vašeho domova. Více o této možnosti ZDE.

Sedací souprava je vyplněná kvalitní viscoelastickou pěnou, která je velmi elastická, pružně reaguje na teplotu těla a rovnoměrně jej podepírá na celé ploše. Pružina typu faliste přidává na její měkkostí a celkově podporuje funkci pěny. Sedačku můžete mít i v pravé kůži.
Kvalitní a žádaný produkt BNX, PIERRO Rohová sedačka 285x237cm máte možnost dostat již dnes tu na našich stránkách v kategorii sedací soupravy! Připravili jsme pro vás vyjímečné produkty z této populární rubriky za výprodejovou cenu! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce více kousků od dodavatele BNX. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce BNX má v nabídce špičkový sortiment za rozumné peníze. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!