stylovy-nabytek-adamec.cz

BNX, TAMPA rohová sedačka, 265×225 cm

Výjimečný výrobek BNX, TAMPA rohová sedačka, od kvalitní značky BNX je k získání aktuálně na našich stránkách za rozumné peníze! Za bezkonkureční cenu 33 700 Kč.
BNX
Ověřit dostupnost »
Značka: BNX
33 700
Popis produktu

Srdce chce styl, ale hlava pohodlí? Obojí můžete kombinovat díky rohové sedací soupravě Tampa!

Sedací souprava vám bude k dispozici ve dne v noci. Je totiž rozkládací a nabízí možnost velmi komfortního spánku. Disponuje taky úložným prostorem pro věci, které nechcete mít na očích.

Konstrukci sedačky Tampa tvoří převážně masivní dřevo v kombinaci s dřevotřískou. Vyplněná je vysoce elastickou pěnou s měrnou hmotností 30 – 35 kg/m3. Vyznačuje se zvýšeným odporem vůči stlačení a pocitově je spíš středně tuhého charakteru. Výplň tvoří také pružiny typu faliste.

Souprava Tampa nabízí na výběr stranu rohové části a možnost měnit druh a barvu látky dle vlastních představ. Tento unikátní výrobek BNX, TAMPA rohová sedačka, 265×225 cm jde sehnat snadno tady na webu zařazený v kategorii sedací soupravy. Nyní si můžete pořídit ještě podobné zboží ze zmíněné kategorie za outletovou cenu. Známý výrobce BNX pro své zákazníky poskytuje špičkové výrobky skutečně levně. To ovšem není vše, nebojte, máme toho více. Mrkněte na další zboží od výrobce BNX. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.