stylovy-nabytek-adamec.cz

BNX, VERONA rohová sedačka, 315×212 cm

Tento žádaný produkt BNX, VERONA rohová sedačka, 315x212 od předního výrobce BNX můžete najít právě nyní opravdu levně. Ceny již od 22 200 Kč.
BNX
Ověřit dostupnost »
Značka: BNX
22 200
Popis produktu

Moderní rozkládací sedací souprava Verona je ideální pro osoby s vysokými nároky na estetiku.

Jako lusknutím prstů z ní vytvoříte univerzální přespání pro občasné návštěvy i lenošení u televize. Systém rozkládání je typu „DL“ – část sedačky se vysune téměř do úrovně délky otomany a zádová část se sklopí směrem dolů. V této části se také nachází úložný prostor.

Součástí sedací soupravy jsou 3 opěrné polštáře, které jsou položeny volně a také jeden malý dekorační polštářek.

Konstrukci sedačky tvoří převážně masivní dřevo v kombinaci s dřevotřískou. Vyplněná je vysoce elastickou pěnou s měrnou hmotností 30 – 35 kg/m3. Vyznačuje se zvýšeným odporem vůči stlačení a pocitově je spíš středně tuhého charakteru. Výplň tvoří také pružiny typu faliste. Nožky a rám jsou vyrobeny z přírodního dubu v matném dekoru.

Souprava nabízí na výběr stranu rohové části a možnost měnit druh a barvu látky dle vlastních představ. Většina z nabízených tkanin se vyrábí se speciální technologii „Easy Clean“ –  nepropouští nečistoty, které snadno setřete navlhčeným hadříkem. Řadí se mezi ně Milton, Orion, Patica, Vienna, Gusto, Sofia.