stylovy-nabytek-adamec.cz

DBK, ALEXIA rozkládací pohovka s úložným prostorem, 200×90 cm

Kvalitní a oblíbený produkt DBK, ALEXIA rozkládací pohovka s úložným od populární značky DBK snadno můžete pořídit v naší nabídce až neuvěřitelně levně! Právě teď za cenu 11 700 Kč.
DBK
Ověřit dostupnost »
Značka: DBK
11 700
Popis produktu

Alexia disponuje úložným prostorem, do kterého schováte vše, co nebudete potřebovat. Pokud se rozhodnete strávit noc u televize, můžete ho rozložit a získáte tím prostor o velikosti 200×146 cm. 

Pohovka je vyplněná základní molitanovou PUR pěnou a pružinami bonell, které patří ke kvalitnějším pružinovým systémům. Jsou řádově spojeny spirálovým drátem, čímž je tvořeno jádro. Při sezení na sedačce tak reaguje téměř celá plocha, neboť se váha přenese postupně na všechny pružin. Jsou velmi pevné a prodyšné.

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů.
Super produkt DBK, ALEXIA rozkládací pohovka s úložným prostorem, 200×90 cm lze koupit právě nyní na webu v populární kategorii pohovky! Nyní koupíte ještě ostatní zboží ve zmiňované sekci za akční cenu. U nás nabízíme více, u nás totiž najdete více kvalitních produktů od výrobce DBK. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.