stylovy-nabytek-adamec.cz

DBK, ANETA 3+2+1 sedací souprava

Kvalitní a oblíbený kus DBK, ANETA 3+2+1 sedací od populárního výrobce DBK snadno pořídíte v naší nabídce za zcela nejnižší cenu. Nyní za akční cenu 22 000 Kč.
DBK
Ověřit dostupnost »
Značka: DBK
22 000
Popis produktu

Léty prověřený klasický desing zútulní Váš obývák díky sedací soupravě ANETA 3+2+1. 

Samozřejmostí je úložný prostor a také funkce rozkladu. Díky rozložení získáte prostor o velikosti 185×120 cm.

Sestava je vyplněna kvalitní PUR pěnou, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny.

Zadní strana pohovky je v technické látce – doplatek za očalounění zadní strany je 600 Kč. Tuto informace uvádějte v objednávce do poznámky, případně vyčkejte, až se s vámi po odeslání objednávky spojí operátorky pro kontrolu údajů.

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů.Tento akční a ve slevě kousek DBK, ANETA 3+2+1 sedací souprava jde pořídit mimo jiné tu na našich stránkách v oblíbené rubrice sedací soupravy. Nyní můžete koupit ještě jiné produkty ve zmiňované sekci v bezva akci.