stylovy-nabytek-adamec.cz

DBK, ANIONT rozkládací pohovka s úložným prostorem, 200×90 cm

Povedený produkt DBK, ANIONT rozkládací pohovka od značky se zárukou kvality DBK jde koupit tady a teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. Právě teď za cenu 11 700 Kč.
DBK
Ověřit dostupnost »
Značka: DBK
11 700
Popis produktu

Aniont disponuje úložným prostorem, do kterého schováte vše, co nebudete potřebovat. Pokud se rozhodnete strávit noc u televize, můžete ho rozložit a získáte tím prostor o velikosti 200×146 cm. 

Pohovka je vyplněná základní molitanovou PUR pěnou a pružinami bonell, které patří ke kvalitnějším pružinovým systémům. Jsou řádově spojeny spirálovým drátem, čímž je tvořeno jádro. Při sezení na sedačce tak reaguje téměř celá plocha, neboť se váha přenese postupně na všechny pružin. Jsou velmi pevné a prodyšné.

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů.
Tento kvalitní a žádaný produkt DBK, ANIONT rozkládací pohovka s úložným prostorem, 200×90 cm je dostupný bezprostředně tu na webu ve známé kategorii pohovky! Mrkněte na zcela nové výrobky z této kategorie za super cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás také více produktů od výrobce DBK. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.