stylovy-nabytek-adamec.cz

DBK, DARJA 2 retro pohovka, 155×87 cm

Super produkt DBK, DARJA 2 retro pohovka, od oblíbené značky DBK jednoduše pořídíte v aktuální nabídce se slevou. Ceny od 7 500 Kč.
DBK
Ověřit dostupnost »
Značka: DBK
7 500
Popis produktu

Léty prověřený klasický desing zútulní Váš obývák díky retro dvojpohovce DARJA. 

Samozřejmostí je úložný prostor a také funkce rozkladu. Díky rozložení získáte prostor o velikosti 118×140 cm.

Pohovka je vyplněna kvalitní PUR pěnou, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny.

Zadní strana není čalouněná – doplatek za očalounění je 600kč. Všechny tyto informace uvádějte v objednávce do poznámky, případně vyčkejte, až se s vámi po odeslání objednávky spojí operátorky pro kontrolu údajů.

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů. Povedený produkt jde nakoupit mimo jiné na našich stránkách v sekci sedací soupravy. Nyní si můžete koupit zcela nové kusy z této oblíbené kategorie za příznivou cenu. U nás vám nabízíme více, u nás najdete další skvělé zboží od dodavatele DBK. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka DBK pro vás vyrábí prvotřídní sortiment za mimořádně nízkou cenu!