stylovy-nabytek-adamec.cz

DBK, DENTON rozkládací rohová sedačka s úložným prostorem, 240×140 cm

Tento kvalitní a žádaný produkt DBK, DENTON rozkládací rohová sedačka s úložným od výrobce s dlouholetou historií DBK můžete pořídit u nás právě za výhodné peníze! Akční cena již od 12 800 Kč.
DBK
Ověřit dostupnost »
Značka: DBK
12 800
Popis produktu

Retro bylo, je a vždy bude vždy velmi oblíbené. Inspiruje se léty prověřeným designem a nasajte vůni starých dobrých časů.

Sedačka disponuje úložným prostorem, do kterého schováte vše, co nebudete potřebovat. Pokud se rozhodnete strávit noc u televize, můžete ji rozložit a získáte tím prostor o velikosti 195×130 cm. 

Denton je vyplněn kvalitní PUR pěnou T25, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny. 

Zadní strana je v technické látce – doplatek za očalounění je 900kč. Všechny tyto informace uvádějte v objednávce do poznámky, případně vyčkejte, až se s vámi po odeslání objednávky spojí operátorky pro kontrolu údajů.

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů.