stylovy-nabytek-adamec.cz

DBK, ESPERTA III elegantní rozkládací pohovka s úložným prostorem, 100×153 cm

Akční a ve slevě produkt DBK, ESPERTA III elegantní rozkládací pohovka pocházející od značky DBK snadno můžete získat právě dnes za extra cenu! Nyní za akční cenu 8 000 Kč.
DBK
Ověřit dostupnost »
Značka: DBK
8 000
Popis produktu

Esperta III disponuje úložným prostorem, do kterého schováte vše, co nebudete potřebovat. Pokud se rozhodnete strávit noc u televize, můžete ho rozložit a získáte tím prostor o velikosti 196×130 cm. 

Pohovka je vyplněná kvalitní PUR pěnou, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny. Zadní stranu má čalouněnou, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti.  

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů.
Často hledaný produkt DBK, ESPERTA III elegantní rozkládací pohovka s úložným prostorem, 100×153 cm je k získání právě zde tu na našem webu ve známé kategorii pohovky! Mrkněte na parádní produkty ve zmiňované kategorii v bezva akci! Významný výrobce DBK vám může nabídnout top zboží za výhodné ceny!