stylovy-nabytek-adamec.cz

DBK, FALCONE II rozkládací pohovka s úložným prostorem a taburety, 158×98 cm

Často hledaný výrobek DBK, FALCONE II rozkládací pohovka s úložným prostorem a od spolehlivé značky DBK můžete pořídit tady a teď ve slevě. Právě nyní za skvělou cenu 9 600 Kč.
DBK
Ověřit dostupnost »
Značka: DBK
9 600
Popis produktu

Pohovka Falcone II s taburety je spojením klasického designu v moderní kabátě.

Samozřejmostí je úložný prostor, do kterého schováte vše, co nebudete potřebovat. Pokud se rozhodnete strávit noc u televize, můžete ji rozložit a získáte tím prostor o velikosti 196×112 cm. 

Pohovka je vyplněna kvalitní PUR pěnou, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny. Zadní strana je čalouněná, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Disponuje jednoduchým systémem rozkladu. Rozložíte ji dvěma rychlými pohyby.

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů.Kvalitní a oblíbený kousek DBK, FALCONE II rozkládací pohovka s úložným prostorem a taburety, 158×98 cm naleznete zrovna tady u nás ve známé rubrice pohovky! Nyní můžete najít nové produkty z této sekce za super peníze. Tato značka DBK vám může nabídnout vysoce kvalitní zboží.! To ale není všechno, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce také další skvělé produkty od výrobce DBK. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.