stylovy-nabytek-adamec.cz

DBK, FALCONE rozkládací rohová sedačka s úložným prostorem, 255×155 cm

Oblíbený produkt DBK, FALCONE rozkládací rohová sedačka s úložným od společnosti s předním postavením na trhu DBK máte možnost získat v naší aktuální nabídce za extra cenu! Za bezkonkureční cenu 14 000 Kč.
DBK
Ověřit dostupnost »
Značka: DBK
14 000
Popis produktu

Rohová sedačka Falcone s taburety je spojením klasického designu v moderní kabátě.

Samozřejmostí je úložný prostor, do kterého schováte vše, co nebudete potřebovat. Pokud se rozhodnete strávit noc u televize, můžete ji rozložit a získáte tím prostor o velikosti 200×135 cm. 

Sedačka je vyplněna kvalitní PUR pěnou, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny. Zadní strana je čalouněná, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. 

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů. Velmi prodávaný kousek můžete dostat teď tu na našich stránkách v kategorii sedací soupravy! Nyní najdete kvalitní produkty z naší rubriky z pohodlí domova. Tato značka DBK svým zákazníkům dodává vynikající zboží . U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů od značky DBK. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.