stylovy-nabytek-adamec.cz

DBK, FLORIDA II rozkládací pohovka s úložným prostorem, 140×98 cm

Unikátní produkt DBK, FLORIDA II rozkládací pohovka od známé společnosti DBK snadno můžete získat na našich stránkách nyní za akční cenu! Nabídka od 7 600 Kč.
DBK
Ověřit dostupnost »
Značka: DBK
7 600
Popis produktu

Pohovka FLORIDA II je spojením klasického designu v moderní kabátě se zajímavou dekorativní aplikací.

Samozřejmostí je úložný prostor, do kterého schováte vše, co nebudete potřebovat. Pokud se rozhodnete strávit noc u televize, můžete ji rozložit a získáte tím prostor o velikosti 196×110 cm. 

Pohovka je vyplněna kvalitní PUR pěnou, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž. Pružina typu faliste zvyšuje jeho komfort a celkově podporuje funkci pěny. Zadní strana je čalouněná, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Disponuje jednoduchým systémem rozkladu. Rozložíte ji dvěma rychlými pohyby.

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů.
Hodně žádaný produkt máte možnost dostat právě teď u nás ve známé kategorii pohovky. Nyní si můžete pořídit ostatní zboží z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! Významný dodavatel DBK dlouhodobě dodává špičkové výrobky. za příznivou cenu. U nás nabízíme více, máme v nabídce ovšem další kousky od výrobce DBK. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.