stylovy-nabytek-adamec.cz

DBK, HERBERT rozkládací rohová sedačka s úložným prostorem, 240×140 cm

Unikátní a žádaný produkt DBK, HERBERT rozkládací rohová sedačka s úložným prostorem, 240x140 od populárního výrobce DBK najdete zde teď právě levně! V současnosti za 11 800 Kč.
DBK
Ověřit dostupnost »
Značka: DBK
11 800
Popis produktu

Retro bylo, je a vždy bude vždy velmi oblíbené. Inspiruje se léty prověřeným designem a nasajte vůni starých dobrých časů.

Sedačka disponuje úložným prostorem, do kterého schováte vše, co nebudete potřebovat. Pokud se rozhodnete strávit noc u televize, můžete ji rozložit a získáte tím prostor o velikosti 195×130 cm. 

Herbert je vyplněn kvalitní PUR pěnou T25, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny. Nožky má dřevěné. 

Zadní strana je v technické látce – doplatek za očalounění je 1000kč. Všechny tyto informace uvádějte v objednávce do poznámky, případně vyčkejte, až se s vámi po odeslání objednávky spojí operátorky pro kontrolu údajů.

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů.
Tento výjimečný výrobek DBK, HERBERT rozkládací rohová sedačka s úložným prostorem, 240×140 cm máte možnost získat zrovna tu na webu v populární kategorii sedací soupravy. Nyní můžete koupit skvělé výrobky z této kategorie za rozumné peníze!