stylovy-nabytek-adamec.cz

DBK, KALE rozkládací pohovka s úložným prostorem, 195×85 cm

Tento velmi oblíbený výrobek DBK, KALE rozkládací pohovka s úložným prostorem, od značky DBK můžete koupit nyní napořád výhodně! Ceny od 8 300 Kč.
DBK
Ověřit dostupnost »
Značka: DBK
8 300
Popis produktu

Kale disponuje úložným prostorem, do kterého schováte vše, co nebudete potřebovat. Pokud se rozhodnete strávit noc u televize, můžete ho rozložit a získáte tím prostor o velikosti 195×120 cm. 

Pohovka je vyplněná základní molitanovou PUR pěnou a pružinami faliste, které zvyšují její komfort a celkově podporují funkci pěny.

Zadní strana není čalouněná – doplatek za očalounění je 600kč. Všechny tyto informace uvádějte v objednávce do poznámky, případně vyčkejte, až se s vámi po odeslání objednávky spojí operátorky pro kontrolu údajů.

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů.
Nejprodávanější produkt DBK, KALE rozkládací pohovka s úložným prostorem, 195×85 je k dispozici aktuálně tu umístěný v kategorii pohovky! Připravili jsme pro vás kvalitní výrobky z této sekce za mimořádně nízkou cenu.