stylovy-nabytek-adamec.cz

DBK, LIMBO rohová sedačka 270×202 cm

Ve slevě výrobek DBK, LIMBO rohová sedačka od top značky DBK máte možnost nakoupit u nás právě za mimořádně nízkou cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 20 100 Kč.
DBK
Ověřit dostupnost »
Značka: DBK
20 100
Popis produktu

Konstrukci sedačky tvoří borovicové dřevo a dřevotřísková deska. Sedačka je vyplněná PUR pěnou T28/42, která se řadí mezi středně tuhé výplně se zvýšenou pružností. Vlnitá pružina faliste zajišťuje prodyšnost a lepší tvarovou elasticitu – měkkost posedu.

Souprava je zatím dostupná v potahové látce BLOOM, což je strukturovaná plyšová tkanina, která se označuje střední odolností vůči oděru. Na dotyk působí velmi jemně. V testu odolnosti Martindale dosahuje 45 000 cyklů. Složením se jedná o 100% polyester. Ve slevě produkt DBK, LIMBO rohová sedačka 270×202 jde získat přímo na našich stránkách umístěný v kategorii sedací soupravy. Nyní najdete zcela nové kusy ve zmíněné rubrice za nejnižší cenu. Máme toho více, prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů od dodavatele DBK. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel DBK nabízí kvalitní zboží .