stylovy-nabytek-adamec.cz

DBK, LORA rozkládací rohová sedačka s úložným prostorem, 242×155 cm

Kvalitní výrobek DBK, LORA rozkládací rohová sedačka s úložným originál od značky DBK máte možnost najít u nás se slevou. Levně za 15 500 Kč.
DBK
Ověřit dostupnost »
Značka: DBK
15 500
Popis produktu

Retro bylo, je a vždy bude vždy velmi oblíbené. Inspiruje se léty prověřeným designem a nasajte vůni starých dobrých časů.

Sedačka vám poskytne vše, co potřebujete k vytvoření obýváku, který si zamilujete. Disponuje úložným prostorem v sedací části, ale i druhým v otomanové části. Nechybí ji ani rozkládací funkce, která nabízí rozměr spací plochy 205×155 cm. Na každodenní spaní ji ale určitě nedoporučujeme.

Lora je vyplněná kvalitní PUR pěnou, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny. 

Zadní stranu má čalouněnou, díky čemuž ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. 

Strana sedačky je univerzální – to znamená, že roh se dá namotnovat na levou i pravou stranu.  

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů.Tento unikátní kus DBK, LORA rozkládací rohová sedačka s máte možnost najít jednoduše tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci sedací soupravy! Nyní můžete najít podobné zboží z této známé kategorie za akční cenu!