stylovy-nabytek-adamec.cz

DBK, MARIE I křeslo v klasickém designu, 123×102 cm

Tento velmi žádaný produkt DBK, MARIE I křeslo v od společnosti s předním postavením na trhu DBK lze zakoupit zrovna dneska trvale výhodně! Aktuálně v akci za 8 100 Kč.
DBK
Ověřit dostupnost »
Značka: DBK
8 100
Popis produktu

Křeslo MARIE I je spojením klasického designu, pohodlí a velice kvalitního zpracování. Vyznačuje se lemováním silným ozdobný švem po celém křesle, který nejen zdobí, ale i zpevnujě spoje. 

Disponuje úložným prostorem a také mu nechybí ani rozkládací funkce, která nabízí rozměr spací plochy 196×80 cm. Na každodenní spaní ho ale určitě nedoporučujeme.

Křeslo je vyplněno kvalitní PUR pěnou, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž. Pružina typu faliste zvyšuje jeho komfort a celkově podporuje funkci pěny.

Zadní strana je čalouněná, takže ho můžete umístit do rohu i středu místnosti. 

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů.
Oblíbený a kvalitní produkt DBK, MARIE I křeslo v klasickém designu, můžete najít jednoduše tady u nás v rubrice křesla. Nyní koupíte jiné zboží ve zmiňované kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu!