stylovy-nabytek-adamec.cz

DBK, MARIE II pohovka v klasickém designu, 152×102 cm

Unikátní a oblíbený kousek DBK, MARIE II pohovka v klasickém designu, 152x102 od značky DBK dostanete momentálně na našich stránkách za báječnou cenu! K sehnání zrovna v akci za 8 700 Kč.
DBK
Ověřit dostupnost »
Značka: DBK
8 700
Popis produktu

Pohovka MARIE II je spojením klasického designu, pohodlí a velice kvalitního zpracování. Vyznačuje se lemováním silným ozdobný švem po celé pohovce, který nejen zdobí, ale i zpevnujě spoje. 

Disponuje úložným prostorem a také jí nechybí ani rozkládací funkce, která nabízí rozměr spací plochy 196×110 cm. Na každodenní spaní jí ale určitě nedoporučujeme.

Pohovka je vyplněna kvalitní PUR pěnou, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny.

Zadní strana je čalouněná, takže jí můžete umístit do rohu i středu místnosti. 

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů.
Akční a ve slevě výrobek seženete bezstarostně tady a teď na našem webu v populární kategorii pohovky. Vyhledejte si unikátní produkty z naší kategorie za rozumné peníze. Oblíbená značka DBK pro své zákazníky prodává top produkty.! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.