stylovy-nabytek-adamec.cz

DBK, MIDAS MINI rohová sedačka 259×180 cm

Tento skvělý produkt DBK, MIDAS MINI rohová sedačka od naší známé značky DBK jde získat momentálně na webu za mimořádně nízkou cenu! Akční ceny již od 15 900 Kč.
DBK
Ověřit dostupnost »
Značka: DBK
15 900
Popis produktu

Moderní rohová sedačka s širokou lenoškou pro lepší zážitek z relaxování.

Souprava je celočalouněná, a díky tomu je možné ji umístit i do středu místnosti. Její součástí jsou 3 velké odnímatelné polštáře (na zip) a 3 malé dekorační polštářky (bez zipu).

Konstrukci tvoří borovicové dřevo a dřevotřísková deska. Sedačka je vyplněná PUR pěnou T28/42, která se řadí mezi středně tuhé výplně se zvýšenou pružností. Vlnitá pružina faliste zajišťuje prodyšnost a lepší tvarovou elasticitu – měkkost posedu.

Strana sedačky je univerzální – to znamená, že roh se dá namotnovat na levou i pravou stranu. Souprava je zatím dostupná v potahové látce VARDO, což je příjemná a na dotek měkká tkanina s charakteristickou strukturou. V testu odolnosti Martindale dosahuje 50 000 cyklů. Složením se jedná o 95% polyester a 5% polyamid.Velmi prodávaný produkt dostanete bez obtíží tu na webu v populární rubrice sedací soupravy. Pořiďte si ještě jiné produkty ve zmíněné rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka DBK pro své zákazníky nabízí vynikající zboží !