stylovy-nabytek-adamec.cz

DBK, PIERRO rozkládací pohovka s úložným prostorem, 228×90 cm

Vysoce kvalitní výrobek DBK, PIERRO rozkládací pohovka s úložným prostorem, 228x90 od předního výrobce DBK jednoduše můžete sehnat u nás teď za mimořádně nízkou cenu. Ceny již od 9 300 Kč.
DBK
Ověřit dostupnost »
Značka: DBK
9 300
Popis produktu

Hledáte malou rozkládací pohovku s úložným prostorem? Všechny tyhle kritéria splňuje pohovka PIERRO.

Pierro je vyplněná základní molitanovou PUR pěnou a pružinami bonell, které patří ke kvalitnějším pružinovým systémům. Jsou řádově spojeny spirálovým drátem, čímž je tvořeno jádro. Při sezení na sedačce tak reaguje téměř celá plocha, neboť se váha přenese postupně na všechny pružin. Jsou velmi pevné a prodyšné.

Pohovce nechybí úložný prostor a rozkládací funkce. Na každodenní spaní ji však nedoporučujeme.

Zadní strana není čalouněná – doplatek za očalounění je 600kč. Všechny tyto informace uvádějte v objednávce do poznámky, případně vyčkejte, až se s vámi po odeslání objednávky spojí operátorky pro kontrolu údajů.

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů. Hodně žádaný produkt lze zakoupit bezstarostně na našem webu v oblíbené sekci pohovky. Mrkněte na skvělé produkty z naší rubriky v akci! Významný výrobce DBK dodává kvalitní zboží .