stylovy-nabytek-adamec.cz

DBK, SAMBIR II rozkládací pohovka s úložným prostorem, 100×133 cm

Tento akční produkt DBK, SAMBIR II rozkládací pohovka s úložným od našeho výrobce DBK získáte právě v akci! Nabídka od 8 100 Kč.
DBK
Ověřit dostupnost »
Značka: DBK
8 100
Popis produktu

Pohovka SAMBIR II je spojením klasického designu v moderní kabátě. Nechybí jí úložný prostor a rozkládací funkce, která nabízí rozměr spací plochy 110×196 cm.

Pohovka disponuje jednoduchým systémem rozkladu. Rozložíte ji dvěmi rychlými pohyby. Nechybí ji ani úložný prostor na jakékoliv lůžkoviny či maličkosti. Pohovku však nedoporučujeme ke každodennímu spaní.

SAMBIR je vyplněná základní molitanovou PUR pěnou T30 a pružinami faliste. Hodně povedený produkt DBK, SAMBIR II rozkládací pohovka s úložným prostorem, 100×133 cm lze získat právě nyní tady na webu zařazený v kategorii pohovky. Prozkoumejte unikátní zboží z naší rubriky za skvělou cenu. U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce najdete další skvělé zboží značky DBK. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce DBK má v nabídce špičkové výrobky ! A to je teprve začátek.