stylovy-nabytek-adamec.cz

DBK, SEATTLE 2 rozkládací sedací souprava s polohovacími opěrkami, 260×210 cm

Tento žádaný výrobek DBK, SEATTLE 2 rozkládací sedací souprava od značky s tradicí a dobrou pověstí DBK snadno naleznete právě nyní za super cenu. Nyní pořídíte za 21 800 Kč.
DBK
Ověřit dostupnost »
Značka: DBK
21 800
Popis produktu

Sedačka Seattle 2 bude ústředním bodem každého obývacího pokoje a to díky svému vkusnému a modernímu designu.

Jedná se o praktický kus nábytku. Je vybaven funkcí rozkladu, která nabízí rozměr spací plochy 190×130 cm. Na každodenní spaní ji ale určitě nedoporučujeme. Díky polohovatelným opěrkám hlavy a loketním opěrkám můžete přizpůsobit komfort sezení Vašim potřebám.

Sedačka je vyplněna pěnou HR, která se vyznačuje pružností a přizpůsobivostí se lidskému tělu. Díky otevřenější struktuře má HR pěna dobrou prodyšnost, tedy snadněji vyrovnává teplotní rozdíly. Výplně ze studené pěny se vyrábějí bez chlóroflórokarbónátů a tím šetří životní prostředí.Vlnitá pružina faliste zajišťuje prodyšnost a lepší tvarovou elasticitu. 

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů.