stylovy-nabytek-adamec.cz

DBK, SEATTLE 3 rozkládací sedací souprava s polohovacími opěrkami, 315×170 cm

Oblíbený a kvalitní kousek DBK, SEATTLE 3 rozkládací sedací souprava s od top výrobce DBK snadno můžete pořídit právě dnes opravdu levně! V současnosti pořídíte za cenu 25 200 Kč.
DBK
Ověřit dostupnost »
Značka: DBK
25 200
Popis produktu

Sedačka Seattle 3 bude ústředním bodem každého obývacího pokoje a to díky svému vkusnému a modernímu designu.

Jedná se o praktický kus nábytku. Je vybaven funkcí rozkladu, která nabízí rozměr spací plochy 200×130 cm. Na každodenní spaní ji ale určitě nedoporučujeme. Rovněž jí nechybí úložný prostor na vše, co nepotřebujete mít po ruce. Díky polohovatelným opěrkám hlavy a loketním opěrkám můžete přizpůsobit komfort sezení Vašim potřebám.

Sedačka je vyplněna pěnou HR, která se vyznačuje pružností a přizpůsobivostí se lidskému tělu. Díky otevřenější struktuře má HR pěna dobrou prodyšnost, tedy snadněji vyrovnává teplotní rozdíly. Výplně ze studené pěny se vyrábějí bez chlóroflórokarbónátů a tím šetří životní prostředí.Vlnitá pružina faliste zajišťuje prodyšnost a lepší tvarovou elasticitu.

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů.