stylovy-nabytek-adamec.cz

DBK, SEATTLE 7 rozkládací sedací souprava do U s polohovacími opěrkami, 260x390x170 cm

Tento diskontní produkt DBK, SEATTLE 7 rozkládací sedací souprava od společnosti s úžasnou pověstí DBK snadno získáte zrovna za nejnižší cenu! Výhodně teď u nás za 38 900 Kč.
DBK
Ověřit dostupnost »
Značka: DBK
38 900
Popis produktu

Sedačka Seattle 7 bude ústředním bodem každého obývacího pokoje a to díky svému vkusnému a modernímu designu.

Jedná se o praktický kus nábytku. Je vybaven funkcí rozkladu, která nabízí rozměr spací plochy 190×130 cm. Na každodenní spaní ji ale určitě nedoporučujeme. Rovněž jí nechybí úložný prostor na vše, co nepotřebujete mít po ruce. Díky polohovatelným opěrkám hlavy a loketním opěrkám můžete přizpůsobit komfort sezení Vašim potřebám.

Sedačka je vyplněna pěnou HR, která se vyznačuje pružností a přizpůsobivostí se lidskému tělu. Díky otevřenější struktuře má HR pěna dobrou prodyšnost, tedy snadněji vyrovnává teplotní rozdíly. Výplně ze studené pěny se vyrábějí bez chlóroflórokarbónátů a tím šetří životní prostředí.Vlnitá pružina faliste zajišťuje prodyšnost a lepší tvarovou elasticitu. 

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů.
Unikátní a oblíbený produkt jde nakoupit zrovna tady u nás zařazený v kategorii sedací soupravy. Prozkoumejte nové kousky z této oblíbené rubriky za výhodnou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete další zboží od dodavatele DBK. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.