stylovy-nabytek-adamec.cz

DBK, STELA I rozkládací křeslo s úložným prostorem, 100×103 cm

Ve slevě tento produkt DBK, STELA I rozkládací křeslo s úložným prostorem, od známé společnosti DBK snadno můžete sehnat zde za výhodnou cenu. K sehnání zrovna v akci za 6 400 Kč.
DBK
Ověřit dostupnost »
Značka: DBK
6 400
Popis produktu

Křeslo Stela I je spojením klasického designu v moderní kabátě.

Samozřejmostí je úložný prostor, do kterého schováte vše, co nebudete potřebovat. Pokud se rozhodnete strávit noc u televize, můžete ho rozložit a získáte tím prostor o velikosti 196×80 cm. 

Křeslo je vyplněno kvalitní PUR pěnou, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž. Pružina typu faliste zvyšuje jeho komfort a celkově podporuje funkci pěny. Zadní stranu je čalouněná, takže ho můžete umístit do rohu i středu místnosti. Křeslo disponuje jednoduchým systémem rozkladu. Rozložíte ji dvěma rychlými pohyby.

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů. Kvalitní a levný výrobek můžete získat jednoduše na našich stránkách v oblíbené sekci křesla! Mrkněte na ještě jiné produkty z této populární rubriky v akci! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete další vybrané produkty značky DBK. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.