stylovy-nabytek-adamec.cz

DGN, ORLEANS šatní skříň, 202x92x51 cm

Oblíbený a akční výrobek DGN, ORLEANS šatní skříň, 202x92x51 od výrobce se zárukou kvality DGN najdete již dnes skutečně levně. Nyní lze objednat jen za 8 100 Kč.
DGN
Ověřit dostupnost »
Značka: DGN
8 100
Popis produktu

Šatní skříň patří do dětské nábytkové sestavy ORLEANS.

Kolekce nábytku jenavržena v klasickém romantickém stylu, aby se splňovala všechny požadavky vaší princezny. 

Předností je, že nábytek je univerzální a nadčasový. Celkový vzhled vyzvyhují detaily – zabudované zaoblené úchytky, sněhový dekor dřeva, štíhlé nožky, čelo postele, frézování na přední straně nábytku. 

Celá sestava je vyrobena z kvalitního lamina, které je pevné a díky tomu i velmi odolné proti mechanickému poškození (př. poškrábání). Nedochází časem ke změně barev, je odolné vůči krátkodobému působení vody a snadné na údržbu. Sestava je opatřena hranou ABS, které se vyznačují svojí pevností a odolností vůči nárazům. Tento vynikající produkt DGN, ORLEANS šatní skříň, 202x92x51 cm je dostupný jednoduše na stránkách v oblíbené sekci šatní skříně! Máme pro vás parádní kusy ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Podívejte se taky na více skvělých produktů značky DGN. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.