DGT. DENTRO ložnice

Žádaný produkt DGT. DENTRO ložnice od našeho známého výrobce DGT je k dispozici na našich stránkách nyní napořád výhodně. Nabídky od 31 100 Kč.
DGT. DENTRO ložnice
Ověřit dostupnost »
Značka: DGT
31 100

Popis produktu

Moderní sestava do ložnice Dentro vám pomůže vytvořit místnot plnou klidu a pohody.

Veškerý nábytek z kolekce je vyrobený z kvalitního lamina o hrubosti 16 mm a jeho okraje jsou částečně obložené PVC. Díky tomu je chráněn před poškrábáním, odlupováním a jinému mechanickému poškození. Lamino je navíc snadné na údržbu a při správném zachází má tendence sloužit dlouhá léta.

Nábytek lze zakoupit jako celek, ale i po jednotlivých kusech.

Postel lze objednat ve třech velikostech 140×200 cm, 160×200 cm nebo 180×200 cm. Její cena zahrnuje i rošt s pístovým mechanismem a led osvětlení. Vnitřní uspořádání třídveřové šatní skříně s posuvnými dveřmi najdete v galerii.

Dentro vám poskytně vše, co potřebujete k vytvoření ložnice, kterou si zamilujete!Tento oblíbený výrobek DGT. DENTRO ložnice seženete také tu na našem webu v oblíbené rubrice ložnice! Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty z této kategorie za nejnižší cenu! U zákazníků oblíbená značka DGT vám může poskytnout velmi kvalitní produkty za parádní ceny! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!