DGT, DENTRO postel

Super produkt DGT, DENTRO postel od známého dodavatele DGT lze sehnat momentálně pořád výhodně. Akční cena již od 12 500 Kč.
DGT
Ověřit dostupnost »
Značka: DGT
12 500

Popis produktu

Moderní manželská postel vám pomůže vytvořit ložnici plnou klidu a pohody.

Postel Dentro pochází ze stejnojmenného sektorového nábytku, který mimo jiné nabízí i šatní skříň, komody či noční stolky.

Veškerý nábytek z kolekce je vyrobený z kvalitního lamina o hrubosti 16 mm a jeho okraje jsou částečně obložené PVC. Díky tomu je chráněn před poškrábáním, odlupováním a jinému mechanickému poškození. Lamino je navíc snadné na údržbu a při správném zachází má tendence sloužit dlouhá léta.

Postel lze objednat ve třech velikostech 140×200 cm, 160×200 cm nebo 180×200 cm. Její cena zahrnuje i rošt s pístovým mechanismem a led osvětlení. Zlevněný produkt dostanete právě tady na webu v sekci postele. Nyní pořídíte parádní kousky z této oblíbené kategorie za nejlepší ceny. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce ovšem více kousků značky DGT. Najdete je níže na této stránce. Věhlasný výrobce DGT představuje top výrobky. se zárukou. Nabídka platí do vyprodání zásob!