stylovy-nabytek-adamec.cz

DLM, LIVORNO II nábytek do studentského pokoje

Hodně žádaný výrobek DLM, LIVORNO II nábytek do studentského od dodavatele s dlouholetou historií DLM můžete koupit právě dnes v akci. V akci od 14 500 Kč.
DLM
Ověřit dostupnost »
Značka: DLM
14 500
Popis produktu

Moderní studentská sestava LIVORNO II je navržená tak, aby odpovídala nárokům jak začínajících puberťáků, tak uspokojila potřeby studentského pokoje.

Celá sestava je vyrobena z kvalitního lamina, které je pevné a díky tomu i velmi odolné proti mechanickému poškození (př. poškrábání). Nedochází časem ke změně barev, je odolné vůči krátkodobému působení vody a snadné na údržbu. Sestava je opatřena hranou ABS, které se vyznačují svojí pevností a odolností vůči nárazům.

Nábytek z programu LIVORNO II nabízí i možnost vytvořit si sestavu vlastní. Tento designový produkt máte možnost nakoupit bezprostředně tu na webu zařazený v sekci studentské pokoje! Nyní pořídíte parádní produkty ve zmíněné sekci ve výprodejové akci! To však není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce ovšem další prověřené kousky od výrobce DLM. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.