stylovy-nabytek-adamec.cz

DLM, LIVORNO komoda 05, 80x94x40 cm

Diskontní produkt DLM, LIVORNO komoda 05, 80x94x40 od známého předního výrobce DLM jde získat na našich stránkách extra se slevou. Levně za 3 200 Kč.
DLM
Ověřit dostupnost »
Značka: DLM
3 200
Popis produktu

Komoda 05 je součástí moderní studentské sestavy LIVORNO, která je navržená tak, aby odpovídala nárokům jak začínajících puberťáků, tak uspokojila potřeby studentského pokoje.

Celá sestava je vyrobena z kvalitního lamina, které je pevné a díky tomu i velmi odolné proti mechanickému poškození (př. poškrábání). Nedochází časem ke změně barev, je odolné vůči krátkodobému působení vody a snadné na údržbu. Sestava je opatřena hranou ABS, které se vyznačují svojí pevností a odolností vůči nárazům.Tento oblíbený výrobek DLM, LIVORNO komoda 05, 80x94x40 cm dostanete mimo jiné tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice vitríny! Připravili jsme pro vás oblíbené produkty z naší kategorie za výprodejovou cenu. To ale ovšem není všechno, u nás nabízíme více. Máme v nabídce však také další produkty značky DLM. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Přední dodavatel DLM má kvalitní sortiment. levně. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.