stylovy-nabytek-adamec.cz

DLM, LIVORNO regál 04, 80×150,7×40 cm

Tento velmi oblíbený kus DLM, LIVORNO regál 04, od značky s dlouholetou historií DLM můžete najít zrovna dneska za super cenu. V akci od 3 400 Kč.
DLM
Ověřit dostupnost »
Značka: DLM
3 400
Popis produktu

Regál 04 je součástí moderní studentské sestavy LIVORNO, která je navržená tak, aby odpovídala nárokům jak začínajících puberťáků, tak uspokojila potřeby studentského pokoje.

Celá sestava je vyrobena z kvalitního lamina, které je pevné a díky tomu i velmi odolné proti mechanickému poškození (př. poškrábání). Nedochází časem ke změně barev, je odolné vůči krátkodobému působení vody a snadné na údržbu. Sestava je opatřena hranou ABS, které se vyznačují svojí pevností a odolností vůči nárazům.
Výjimečný a žádaný výrobek DLM, LIVORNO regál 04, 80×150,7×40 je k získání v pohodě tu na našich stránkách ve známé rubrice vitríny! Vyberte si parádní produkty z této populární kategorie za nejlepší ceny. Třeba hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. Mrkněte na více skvělých kousků od dodavatele DLM. Najdete je níže na této stránce. Tato značka DLM může nabídnout prvotřídní zboží za skutečně výhodné peníze. Však to vidíte sami.