stylovy-nabytek-adamec.cz

DLM, LOPEZ elegantní sestava do jídelny

Akční produkt DLM, LOPEZ elegantní sestava do od populární značky DLM najdete zrovna za zcela nejnižší cenu. K sehnání zrovna v akci za 22 500 Kč.
DLM
Ověřit dostupnost »
Značka: DLM
22 500
Popis produktu

Chcete mít jídelnu ze které na vás bude dýchat pohoda, vkusnost a čistota? Tak hoďte onu místnost do gala s nábytkem z programu LOPEZ!

Nábytek z tohoto programu byl navržen tak, aby byl praktický, elegantní a jeho úložné prostory dobře posloužily. Skvělým designovým prvkem je použití vertikálního designu lamel.

Nábytek nabízí velké množství úložného prostoru, o kterém se vám ani nezdálo. Z multifunkční kolekce Lopez si sami můžete vybrat z nabídky samostatných dílů, ze kterých lze sestavit jídelnu i obývací pokoj.

Celá sestava je vyrobena z kvalitního lamina, které je pevné a díky tomu i velmi odolné proti mechanickému poškození (př. poškrábání). Nedochází časem ke změně barev, je odolné vůči krátkodobému působení vody a snadné na údržbu. Sestava je opatřena hranou ABS, které se vyznačují svojí pevností a odolností vůči nárazům.

K sestavě je možné dokoupit LED osvětlení

Nábytek vám bude dodán v demontovaném stavu s návodem na složení. Tento kvalitní a žádaný produkt DLM, LOPEZ elegantní sestava do jídelny máte možnost koupit také u nás umístěný v rubrice jídelny! Pořiďte si zcela nové kusy z této kategorie snadno online.

Další produkty z kategorie Jídelny