stylovy-nabytek-adamec.cz

DLM, LOPEZ elegantní sestava do pracovny

Tento unikátní výrobek DLM, LOPEZ elegantní sestava do od společnosti s dlouholetou tradicí DLM můžete nakoupit bezpečně online za super peníze! V akci od 15 400 Kč.
DLM
Ověřit dostupnost »
Značka: DLM
15 400
Popis produktu

Chcete mít pracovnu ze které na vás bude dýchat pohoda, vkusnost a čistota? Tak hoďte onu místnost do gala s nábytkem z programu LOPEZ!

Nábytek z tohoto programu byl navržen tak, aby byl praktický, elegantní a jeho úložné prostory dobře posloužily. Skvělým designovým prvkem je použití vertikálního designu lamel.

Nábytek nabízí velké množství úložného prostoru, o kterém se vám ani nezdálo. Z multifunkční kolekce Lopez si sami můžete vybrat z nabídky samostatných dílů, ze kterých lze sestavit jídelnu i obývací pokoj.

Celá sestava je vyrobena z kvalitního lamina, které je pevné a díky tomu i velmi odolné proti mechanickému poškození (př. poškrábání). Nedochází časem ke změně barev, je odolné vůči krátkodobému působení vody a snadné na údržbu. Sestava je opatřena hranou ABS, které se vyznačují svojí pevností a odolností vůči nárazům.

K sestavě je možné dokoupit LED osvětlení

Nábytek vám bude dodán v demontovaném stavu s návodem na složení.

Další produkty z kategorie Pracovny