stylovy-nabytek-adamec.cz

DLM, LOPEZ komoda 6, 141,2×88,2×40 cm

Nejprodávanější produkt DLM, LOPEZ komoda 6, od kvalitní společnosti DLM pořídíte momentálně na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 4 900 Kč.
DLM
Ověřit dostupnost »
Značka: DLM
4 900
Popis produktu

Komoda 6 je součástí nábytkové sestavy Lopez, ze kterého na vás bude dýchat pohoda, vkusnost a čistota.

Nábytek z tohoto programu byl navržen tak, aby byl praktický, elegantní a jeho úložné prostory dobře posloužily. Skvělým designovým prvkem je použití vertikálního designu lamel.

Celá sestava je vyrobena z kvalitního lamina, které je pevné a díky tomu i velmi odolné proti mechanickému poškození (př. poškrábání). Nedochází časem ke změně barev, je odolné vůči krátkodobému působení vody a snadné na údržbu. Sestava je opatřena hranou ABS, které se vyznačují svojí pevností a odolností vůči nárazům.

Nábytek vám bude dodán v demontovaném stavu s návodem na složení. Vynikající produkt DLM, LOPEZ komoda 6, 141,2×88,2×40 můžete pořídit bez problémů tu v kategorii vitríny. Pořiďte si akční produkty z naší sekce za akční cenu. Oblíbený výrobce DLM má v nabídce vynikající zboží. za výborné peníze. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!