stylovy-nabytek-adamec.cz

DLM, MACON industriální komoda 5, 135x97x41,3 cm

Výjimečný produkt DLM, MACON industriální komoda 5, 135x97x41,3 od značky s dobrým jménem DLM lze zakoupit zrovna dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu! Ve skvělé akci za 5 000 Kč.
DLM
Ověřit dostupnost »
Značka: DLM
5 000
Popis produktu

Nábytek z tohoto programu byl navržen tak, aby byl praktický, elegantní a jeho úložné prostory dobře posloužily. Výborným doplněním industriálního designu je i výběr dekoru a to DUB WOTAN/ BETON.

Celá sestava je vyrobena z kvalitního lamina, které je pevné a díky tomu i velmi odolné proti mechanickému poškození (př. poškrábání). Nedochází časem ke změně barev, je odolné vůči krátkodobému působení vody a snadné na údržbu. Sestava je opatřena hranou ABS, které se vyznačují svojí pevností a odolností vůči nárazům.

Nábytek vám bude dodán v demontovaném stavu s návodem na složení. Tento velmi oblíbený produkt máte možnost najít taky tu na stránkách v oblíbené rubrice vitríny! Nyní najdete ještě další výrobky z naší sekce ve výhodné akci. U zákazníků oblíbený výrobce DLM vám poskytuje vynikající výrobky za super cenu. Přesvědčte se sami!